INFORMACJE
INFORMACJE

 

Osiągnięcia szkoły:

 

WOM 2016/17
II m-ce

 

WOM 2015/16
II m-ce

 

WOM 2014/15
V m-ce

 

WOM 2011/12
IV m-ce

 

WOM 2010/11
III m-ce

 

WOM 2009/10
III m-ce

 

MIMS i WOM 08/09
V m-ce

 

Informacja
 o badaniach profilaktycznych
dla klas sportowych.

 

Oferta Carolina Medical Center leczenia młodzieży uprawiającej sport

Siatkarskie Ośrodki Szkolne
informacja

 

Sport w szkole


Siatkówka dziewcząt  Pływanie  Koszykówka  Tenis ziemny


W naszej szkole działają klasy sportowe o profilu: koszykówka, siatkówka, piłka nożna, pływanie, tenis ziemny. W klasach tych zajęcia realizowane są w wymiarze 10 godzin tygodniowo. Uczniowie tych klas biorą udział w obozach treningowych organizowanych przez opiekunów sportowych klas. Zajęcia Wf wszystkich klas odbywają się na sali gimnastycznej i na boiskach szkolnych. Szkoła dysponuje pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej - zimą przykrytym powłoką pneumatyczną, bieżnią i boiskiem do piłki ręcznej. Młodzież może realizować swoje zainteresowania sportowe w ramach pozalekcyjnych zajęć sportowych SKS: zajęcia z piłki koszykowej, siatkowej i piłki nożnej. Organizowane są też zajęcia poza szkołą, np. na lodowisku, na basenie. Przy szkole działa także Uczniowski Klub Sportowy Gim 92 Ursynów - specjalizujący się w zajęciach z pływania, koszykówki i siatkówki. Z młodzieżą pracują nauczyciele z wieloletnim stażem zawodowym i uprawnieniami trenerskimi. Na terenie naszych obiektów sportowych często przeprowadzane są rozgrywki międzyszkolnych i rejonowych zawodów sportowych różnych dyscyplin. Możemy się pochwalić wieloma osiągnięciami sportowymi naszych wychowanków i drużyn. Przykładowo:


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2017/2018


AGATA LESIAK

JULIA DAWIDOWICZ

MIŁOSZ OŚKO
Maks Kaśnikowski

JULIA WIERZBA


XX MIMS

 

Krzysztof Krawczyński  - V m pchnięcie kulą

Marta Siewirska - IV m pchnięcie kulą

Mateusz Bajera - XI m skok w dal

 

Koszykówka chłopców - złoty medal
Drużyna: z 2002 Staszelis Paweł - kapitan zespołu, Szumilewicz Jan, Rejowski Piotr,
z 2003 Kołakowski Szymon, Sarna Jakub, Jankowiak Tadeusz, Koczorowski Maciej,
z 2004 Szymański Michał, Witczak Kamil, Zarzycki Kaj
Trener - Jarosław Łukasiewicz

 

Mini siatkówka chłopców - I miejsce
Drużyna: Michał Kozłowski, Michał Niemiec, Mikołaj Szczucki, Robert Urbański,
Mikołaj Kietliński, Szymon Sikora, Filip Kiejnowski, Mikołaj Raczek, Marcin Gil, Jan Pawelec.
Trener - Patryk Sadlej

 


LI Warszawska Olimpiada Młodzieży

Pchnięcie kulą dziewcząt, kat. młodzież - I m-ce
MARTA SIEWIRSKA

Pchnięcie kulą chłopców, kat. młodzież - II m-ce
KRZYSZTOF KRAWCZYŃSKI

Skok w dal, kat. młodzież - II m-ce - MATEUSZ BAJERA

Mini piłka nożna chłopców - III m-ce
Dominiak Filip,   Dziurda Piotrek, Jędrzejewski Michał , Pańczyk Antek, Pietrzak Nikodem,
Przała Maks, Stefański Karol, Syta Krystian, Szerer Janek, Wiosna Jakub
Trener K. Pasicki

Dwubój nowoczesny chłopców, kat. młodzież - I m-ce
Ruciński, Gąsiorowski, Horbaty, Paszkowski, Jędrzejkiewicz
Trener - Marcin Grzejda

Dwubój nowoczesny dziewcząt, kat. młodzież - II m-ce
Kawka, Woś, Jurek, Herbreder, Lesiak
Trener - Marcin Grzejda

 

Badminton chłopców, kat. młodzież - IV m-ce
Karol Kwiatkowski i Michał Trzaska

Pływanie dziewcząt kat. młodzież - III mce
Wiktoria Bidnik, Weronika Woś, Nina Kawka, Gabriela Herbreder, Anna Kozińska, Anna Mrożewska

 

Pływanie chłopcy kat. młodzież - V m-ce

Siatkówka dziewcząt kl. VII i kl. gim - II m-ce
Drużyna: Agata Lesiak 3a, Zosia Pieńkowska 3b, Maja Nowakowska 3b, Zuzia Michalska 2b, Maja Brodowska 2b,
Julia Wójciak 2b, Julia Mańkowska 2b, Natalia Gemzała 2b, Julia Dudek 2b, Wiktoria Birkowska 2b,
Zuzanna Skirzyńska 2b, Julia Chojecka 2c.
Trener MichałChydziński

 

Mini siatkówka chłopców - I m-ce
Drużyna: M. Kozłowski, M. Niemiec, M. Szczucki, R. Urbański, J. Pawelec,
K. Rykowski, S. Sikora, F. Kiejnowski, M. Gil. Trener - P. Sadlej

 

Koszykówka chłopców kl. VII i gimnazjum - II m-ce
Drużyna: T. Jankowiak, S. Kołakowski, J. Laskowski, K. Witczak, J. Dziadowicz, P. Staszelis,
J. Szumilewicz, J. Sarna, P. Rejowski, A. Lisewski, M. Koczorowski, I. Rudnik, M. Kolibowski.
Trener - J. Łukasiewicz

 

Tenis stołowy dziewcząt kl. VII i gimnazjum - VII m-ce

Unihokej chłopcy IV-VI klasy - II m-ce

Piłka nożna chłopców - III m-ce
Drużyna: Jaźwiński Bartosz, Zborowski Jakub, Skrętowski Kacper, Kowalski Bartosz, Wielgosz Patryk, Nowosielski Patryk, Ruciński Jacek, Grzejda Mikołaj, Staniszewski Kajetan,
Wysokiński Mateusz, Ignaciak Sebastian

Piłka nożna dziewcząt - IV m-ce
Drużyna: Herbreder Gabrysia, Skoczylas Oliwia, Lesiak Agata, Kochanowska Marianna, Dudek Julia, Michalska Zuzia, Jędrych Magda, Szklarek Malwina, Furman Zuzia, Sałkiewicz Julia

Biegi przełajowe - I m-ce chłopcy
Biegi przełajowe - IV m-ce dziewczęta

Bieg na 1000m - IV m Helena Kalisiak 2b
Bieg na 1500m - IV m Patryk Nowosielski 3b,
VII m Miłosz Ośko 3a, VII m Jacek Ruciński 3b

 

Mistrzostwa Ursynowa 2017/18

Czwórbój lekkoatletyczny kl. IV-VI - dziewczęta II m-ce
Czwórbój lekkoatletyczny kl. IV-VI - chłopcy IV m-ce

Ringo kl. VII - kl. Gim Im na Ursynowie

Mini piłka nożna chłopców- 1 m-ce

Dwubój dziewcząt - 1 m-ce
Dwubój chłopców - 1 m-ce

Pływanie dziewcząt - 1 m-ce
Pływanie chłopców - 1 m-ce

Pływanie szkół podstawowych w kat. dzieci:
drużyna chłopców - IV miejsce
Rocznik 2008 - 25 m styl grzbietowy - 2 miejsce Mateusz Huszcza
Rocznik 2007 - 25 m styl dowolny - 3 miejsce Maciej Bodnar
Rocznik 2007 - 25 m styl grzbietowy - 3 miejsce Franciszek Kruk
Rocznik 2005 - 50 m styl dowolny - 2 miejsce Jan Żarski

 

Gimnastyka artystyczna dziewcząt kl. I-IV II m-ce

Piłka siatkowa dziewcząt kl. VII i kl. gim. - I m-ce
Piłka siatkowa chłopców kl.VII i kl. gim - III m-ce

Badminton kl. VII i kl. gim. chłopcy - I m-ce
Badminton kl. VII i kl. gim. dziewczęta - V m-ce
Badminton kl. IV-VI chłopcy - II m-ce

Mini siatkówka chłopców - I m-ce
Mini siatkówka dziewcząt- II m-ce

Koszykówka chłopców kl. IV-VI - I m-ce
Koszykówka chłopców klas VII i gimnazjum - I m-ce
Koszykówka dziewcząt  klas VII i gimnazjum - II m-ce

Tenis stołowy dziewcząt - I m-ce
Śkirzyńska Zuzia 2B, Birkowska Wiktoria 2B, Wojciechowska Patrycja 2C

Tenis stołowy chłopców kl. VII i kl. Gim. - III m-ce
Kubik Maciej 2C, Piotrowski Jan 2C, Majczyna Grzegorz 2C

Tenis stołowy kl. IV-VI dziewczęta - I m-ce
Tenis stołowy kl. IV-VI chłopcy - V m-ce

Unihokej chłopcy kl. VII i kl. Gim. - I m-ce
Unihokej dziewczęta kl. VII i kl. Gim. - III m-CE

Piłka ręczna dziewcząt - III m-ce
Piłka ręczna chłopców -

Piłka nożna dziewcząt - I m-ce
Piłka nożna chłopców - I m-ce

Eliminacje w Dzielnicy Ursynów LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. Do dalszego etapu zakwalifikowali się:
Dziewczęta rocznik 2005 - ALEKSANDRA RUDO
Dziewczęta rocznik 2002-2004: KAROLINA NASTERSKA, HELENA KALISIAK, ZUZANNA MICHALSKA, JULIA MAŃKOWSKA, NINA KAWKA, WERONIKA WOŚ, JULIA DAWIDOWICZ, POLA RYCZKOWSKA, MICHALINA JUREK
Chłopcy rocznik 2002-2004: JĘDRZEJ BIELANOWICZ, ADAM OSICA, GRZEGORZ DUKOWICZ, PATRYK WIELGOSZ, KAMIL KOBIAŁKA, MIŁOSZ OŚKO, PATRYK NOWOSIELSKI, JACEK RUCIŃSKI, MIKOŁAJ GRZEJDA, KONRAD OWERCZUK, MATEUSZ WYSOKIŃSKI.

BIEGI SZTAFETOWE ROCZNIK 2002-2004
Dziewczęta I m-ce i Chłopcy I m-ce

Szczegółowe informacje pod linkiem: http://www.entretiming.pl/womursynow/wom_ursynow_wyniki


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2016/2017

Ewa Biełanowicz z bardzo dobrym rezultatem sportowym
i po teście z j. angielskiego została zakwalifikowana do
"Szkoły pod Żaglami" Kapitana Krzysztofa Baranowskiego
.
Przez ponad dwa miesiące bierze udział w rejsie na żaglowcu Pogoria. Załoga Pogorii rywalizuje w regatach największych żaglowców świata po Morzu Czarnym. Relacje pod linkiem www.szkolapodzaglami.com.pl
a wyniki sportowe z regat pod linkiem 

http://www.sailtraininginternational.org/events/2016-scf-black-sea-tall-ships-regatta



Kuba Witkowski - judo

Mistrzostwa Płocka dla juniorów młodszych i mastersów - 1 miejsce
w wadze 66kg, w kategorii 2000-2002
Kuba po raz pierwszy wystąpił w barwach Legii

Mistrzostwa Polski, Opole 2016 - 3 miejsce
Międzynarodowy Turniej Judo - I miejsce
Memoriał Jigoro Kano, Luboń - I miejsce
Turniej Thomas Deacon, Londyn - 2 miejsce
Turniej Kyodai, Ryga - 1 miejsce
Międzynarodowy Turniej Judo, Suchy Las - 2 miejsce
Międzynarodowy Turniej Judo, Bochnia - 2 miejsce
Międzynarodowy Turniej Judo, Bochnia - 1 miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa Judo, Słowenia - 1 miejsce
i Najlepszy Zawodnik Turnieju


Agata Pawłowska

II miejsce w judo kobiet
w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA MAZURY 2016
pod honorowym patronatem Ministra sportu i Turystyki

 

I miejsce
 w Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo 2015


Kamil Kos - judo

I m-ce Mistrzostwa Mazowsza
I m-ce Mistrzostwa Warszawy

 


Maciej Kubik - tenis stołowy

I m-ce Mistrzostw Polski Kadetów U16
I m-ce French Open Kadetów U16
II m-ce Czech Open Kadetów U16
II m-ce Polish Open Kadetów U16

http://mzts.pl/aktualnosci/draniak-i-kubik-zwyciezcami-i-wtk-w-kategorii-junior


Tomasz Mikow - skoki na trampolinie
I m-ce Mistrzostwa Warszawy - skoki synchroniczne Juniorów Młodszych
II m-ce Mistrzostwa Warszawy - skoki Juniorów Młodszych


Wielgosz Patryk - piłka nożna

II m-ce Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich U13


Karol Kwiatkowski - badminton

II m-ce Drużynowych Mistrzostw Polski z Kadrą Mazowsza


 

MIMS

Tenis stołowy chłopców IX m-ce


L Warszawska Olimpiada Młodzieży


http://www.sport.ursynow.waw.pl/content/kolejny-medal-dla-ursynowa

 Dwubój chłopców - I m-ce
M. Gąsiorowski, J. Jędrzejkiewicz, M. Ośko, K. Kowalski, K. Krzymański

Dwubój dziewcząt - II m-ce
L. Kawka, A. Kozińska, W. Woś, N. Regulska, D. Gołębiewska


 

http://www.sport.ursynow.pl/content/gim-92-z-kolejnymi-medalami

 

Pchnięcie kulą - Krawczyński Krzysztof III m-ce
Bieg na 400m  - Kowalski Jacek II m-ce
Bieg na 400m - Kalisiak Małgorzata III m-ce
Reprezentacja: Dziewczęta klasy I- II

Bieg na 100m - Michalska Zuzanna

Bieg na 300m: Ryczkowska Pola, Szaparkiewicz Maja, Wójciak Julia

Bieg na 600m: Kawka Lena, Dudek Julia
Dziewczęta klasy III

Bieg na 200m - Komorowska Wiktoria

Bieg na 400m: Kalisiak Małgorzata, Mikos Maria
Chłopcy klasy I – II

Bieg na 100m: Owerczuk Konrad, Staniszewski Kajetan

Bieg na 300m: Kowalski Jacek, Miśkowiec Mateusz

Bieg na 1000m: Ośko Miłosz, Nowosielski Patryk

Sztafeta 4x100m: Owerczuk Konrad, Sopiński Patryk, Staniszewski Kajetan, Miśkowiec Mateusz

Pchnięcie kulą - Krawczyński Krzysztof

Skok wzwyż: Pytel Damian, Walasek Daniel

Skok w dal - Miśkowiec Mateusz

 Chłopcy klasy III

Bieg na 200m - Kowalski Patryk

Bieg na 400m: Bobrowski Konrad, Winiarek Mikołaj, Mai Van Binh

Bieg na 800m: Bielecki Piotr, Niedźwiedzki Kamil, Szymański Jakub

Pchnięcie kulą Wardak Michał

Skok wzwyż: Urban Arkadiusz, Warchoł Sergiusz

Skok w dal - Błachnio Jacek

Tenis stołowy chłopców - I m-ce
Skład: Kubik Maciej, Szadkowski Dawid, Szymborski Adam, Kudlak Rafał
opiekun: Cyril Karil

Tenis stołowy dziewcząt - IX m-ce
Skład: Birkowska Wiktoria, Chojecka Julia, Dudek Julia, Skirzyńska Zuzanna
opiekun: Cyril Karil

Koszykówka dziewcząt - IX m-ce
Skład: Szaparkiewicz Maja, Lesiak Agata, Dawidowicz Julia, Jaśtak Natalia, Brodowska Maja, Siewirska Marta, Drożdż Aleksandra, Mazur Barbara, Jakubowska Aleksandra, Perajska Konstancja, Herbreder Gabriela, Mańkowska Julia
opiekun: Jarosław Łukasiewicz

Unihokej dziewcząt - IX m-ce
Skład: Bedra Marta, Biełanowicz Ewa, Brzózka Jagna, Dudek Julia, Kalisiak Helena, Komorowska Wiktoria, Mańkowska Julia, Michalska Zuzanna, Rudzińska Agata, Samczuk Magdalena, Stasiuk Angelika, Szczepanik Wiktoria, Zakowicz Alicja;
opiekun: Krzysztof  Pasicki

Unihokej chłopców - 3 m-ce
Skład: Błachnio Jacek, Bobrowski Konrad, Kłopotowski Oskar, Kowalski Patryk, Kudlak Rafał, Pyrek Krystian, Sikorski Bartosz, Szaryński Edgar, Warchoł Sergiusz, Wardak Michał, Winiarek Mikołaj; opiekun: Krzysztof Pasicki

Biegi przełajowe dziewcząt - I m-ce
Herbreder Gabriela, Kawka Nina, Kawka Lena, Kalisiak Helena, Michalska Zuzanna,
Dawidowicz Julia, Brunzlow Kaja, Ryczkowska Pola

Indywidualne biegi przełajowe III m-ce - Kalisiak Helena

 Biegi przełajowe chłopców - II m-ce
Kobiałka Kamil, Pajęcki Szymon, Ośko Miłosz, Nowosielski Patryk, Ruciński Jacek

WOM kadetów w zapasach w stylu klasycznym -
DAWNOROWICZ KAMIL - 3 m-ce
GOZDEK MICHAŁ - 3 m-ce
 


Mistrzostwa Ursynowa 2016/17

Ringo - II m-ce

Dwubój nowoczesny dziewcząt - I m-ce
Dwubój nowoczesny chłopców - I m-ce

Pływanie dziewcząt - I m-ce
Pływanie chłopców - I m-ce

Badminton chłopców - II m-ce
Badminton dziewcząt - V m-ce

Siatkówka dziewcząt - I m-ce
Siatkówka chłopców - III m-ce

Koszykówka chłopców - I m-ce
Koszykówka dziewcząt - IV m-ce

Unihokej dziewcząt - 1 m-ce
Unihokej chłopców - 1 m-ce

Tenis stołowy dziewcząt - I m-ce
Tenis stołowy chłopców - I m-ce

Piłka ręczna dziewcząt - III m-ce
Piłka ręczna chłopców - VI m-ce

Piłka nożna dziewcząt - III m-ce
Piłka nożna chłopców -
 II m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta - I m-ce
Helena Kalisiak, Lena Kawka, Nina Kawka, Gabriela Herbreder, Zuzanna Michalska, Julia Dawidowicz, Pola Ryczkowska, Kaja Brunzlow, Nastazja Regulska, Natalia Jaśtak

Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy - I m-ce
 
Kamil Kobiałka, Szymon Pajęcki, Miłosz Ośko, Patryk Nowosielski, Jacek Ruciński, Stanisław Michalski, Jacek Błachnio, Rafał Baczyński, Sergiusz Warchoł, Edgar Szarzyński


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/2016


Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "DAJ SZANSĘ"
dla czołowych polskich i zagranicznych zespołów w kat. wiek. U14
III m-ce drużyny, w której bramkarzem jest
Kamil Wiktorowicz


Maciej Kubik - tenis stołowy

I m-ce w Turnieju Wojewódzkim Kadetów w tenisie stołowym
http://mzts.pl/aktualnosci/oliwia-kornacka-i-maciej-kubik-wygrali-i-wtk-kadetow

I m-ce w Turnieju Wojewódzkim Juniorów w tenisie stołowym
http://mzts.pl/aktualnosci/aleksandra-paruszewska-i-maciej-kubik-wygrali-i-wtk-juniorow

11 m-ce w Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym
http://wr.pzts.pl

17 m-ce w Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym
http://wr.pzts.pl


Sukcesy pływaków ...


Julia Chmielewska - pływanie
Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego:

złoty medal - 50m klasyczny
złoty medal - 200m klasyczny
srebrny medal - 100m klasycznym


 

XLIX Warszawska Olimpiada Młodzieży

Pływanie dziewcząt - srebrny medal
Pływanie chłopców - IV miejsce

Pływanie indywidualne:
50m st. grzbietowym III miejsce Jakub Abd El Razek
50m st. dowolnym II miejsce Agata Lesiak
50m st. dowolnym III miejsce Jan Kędzierski
50m st. klasycznym II miejsce Dominika Gołębiewska
50m st. klasycznym II miejsce Kajetan Krzymański
50m st. dowolnym I miejsce Nastazja Regulska
50m st. dowolnym III miejsce Kacper Kowalski

Dwubój nowoczesny dziewcząt - brązowy medal
Nastazja Regulska, Agata Lesiak, Agata Dalke, Maja Świętochowska, Natalia Jaśtak

Dwubój nowoczesny chłopców - IV miejsce
Abd El Razek Jakub, Przybyłkowicz Jan, Kędzierski Jan, Choiński Bartosz, Filip Kotowski

 

Lekka atletyka

Bieg na 300m - złoty medal - Regulska Nastazja

Bieg na 800m - brązowy medal - Biełanowicz Ewa

Bieg na 800m - V m0ce - Przybyłkowicz Julia

 Pchnięcie kulą - złoty medal - Wardak Michał

 

Badminton dziewczęta - złoty medal


 

Piłka nożna chłopców - srebrny medal
Skład: Paweł Strzelecki, Bartosz Gwóźdź, Wojtek Kokoszewski, Patryk Kołodziejczyk,
Patryk Kostyk, Tomasz Pietrzak, Sebastian Zalewski, Oskar Kłos, Rafał Kudlak,
Kacper Skrętowski, Mateusz Wysokiński, Patryk Wielgosz, Jacek Ruciński,
Jacek Kowalski, Szymon Włodarczyk

 

Koszykówka chłopców - brązowy medal

 

Siatkówka dziewcząt - VI mce

 

Tenis stołowy – złoty medal
Maciej Kubik Ic, Rafał Kudlak IIb, Dawid Szadkowski IId

 

Unihokej dziewcząt - V m-ce
Hanna Głażewska, Karolina Baryga-Głażewska, Dominika Kopka, Karolina Król, Julia Przybyłkowicz,
Ewa Biełanowicz, Paulina Kaczmarek, Alicja Zakowicz, Oliwia Zalewska, Wiktoria Komorowska

 

Unihokej chłopców - V m-ce
Sebastian Zalewski, Hubert Banach, Patryk Kowalski, Jacek Błachnio, Rafał Kudlak, Sergiusz Warchoł,
Oskar Kłos, Bartosz Sikorski, Oskar Kłopotowski, Paweł Strzelec

Biegi przełajowe

Chłopcy klasa I - 1500m

I m Miłosz Ośko, IX m Patryk Nowosielski, X m Jan Przybyłkowicz

Chłopcy klasa III - 1500m

X m Patryk Kołodziejczyk

Dziewczęta klasa II - 100m

I m Ewa Biełanowicz, II m Nastazja Rogulska.

Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce dziewczęta
Nastazja Regulska, Ewa Biełanowicz, Nadia Brunzlow, Stefania Rogozińska, Karolina Król,
Dominika Kopka, Weronika Falkowska, Julia Dawidowicz, Julia Przybyłkowicz, Pola Ryczkowska

III miejsce chłopcy
Piotr Stachowicz, Tomasz Fic, Patryk Kołodziejczyk, Michał Woźniak, Krystian

Chrobak, Jacek Błachnio, Patryk Nowosielski, Miłosz Ośko, Jan Przybyłkowicz, Jan Kędzierski


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015

Bieg Passy w kat. chłopcy z klas gimnazjalnych - Jakub Pietrzak 2 D - złoty medal


Paulina Radzimierska z klasy IIIc trenuje kickboxing.



Osiągnięcia zdobyte w kategorii Junior Młodszy:

LOW KICK - II miejsce
Mistrzostwa Polski Low Kick - Ożarów 2015

FULL CONTACT - III miejsce
Mistrzostwa Polski Full Contact - Poznań 2015

KICK LIGHT - I miejsce
Mistrzostwa Polski Master Cup - Kobyłka 2014

Osiągnięcia zdobyte w kategorii Kadet Starszy:

TOUCH CONTACT - I miejsce
Mistrzostwa Europy TouchContact– 2012


XLVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży

Dwubój nowoczesny dziewcząt - srebrny medal
Dwubój nowoczesny chłopców - brązowy medal

Koszykówka chłopców - srebrny medal

Biegi przełajowe - Sztafeta dziewcząt - brązowy medal
Sztafeta chłopcy - IV m-ce

Pływanie dziewcząt - IV m-ce
Pływanie chłopców - IV m-ce

Lekka atletyka:
Jaworski Wojbor IIIa skok wzwyż  - II m-ce

Kokoszewski Wojtek IIb bieg na 100m – III m-ce

Dzięgielewski Krzysztof IIIb bieg na 1500m – IV m-ce

Volponi Fryderyk IIIa  bieg na 400m - V m-ce

Woźniak Kacper IIIb skok w dal – V m-ce

Pobocha Jan IIIb  bieg na 1500m – VI m-ce

Jarosz Karolina IIIb pchnięcia kulą – IV m-ce

Radzimierska Paulina IIIc pchniecie kulą - VI m-ce

Szypulska Julia IIIa bieg na 400m  - VI m=ce


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2013/2014

Michael Dobrzyński

Mistrz Świata w taekwon-do

link

Mistrzostwa Warszawy Młodzików - tenis ziemny - Nadia Brunzlow I m-ce

Turniej Tenisa Młodziczek WTK 5 - Zuzanna Dziewięcka - II m-ce

 

XLVII Warszawska Olimpiada Młodzieży

Pływanie dziewcząt - srebrny medal
Reprezentacja: Kondrasiuk Małgorzata IIIa, Jankowska Klaudia IIIa, Dudek Sylwia IIa,
Szypulska Julia IIa, Staszczyk Natalia Ia, Sikorska Marysia Ia


Dwubój nowoczesny - dziewczęta - brązowy medal
Reprezentacja: Dudek Sylwia IIa, Kondrasiuk Małgorzata IIIa, Staszczyk Natalia Ia,
Sikorska Marysia Ia, Jackiewiacz Weronika IIIa

Dwubój nowoczesny - chłopcy - IV m-ce
Reprezentacja: Kałużyński Antoni IIa, Pełczyński Franciszek IIa, Volponi Fryderyk IIa,
Kulisiewicz Rafał IIa, Korościk-Kossak Stanisław IIa
 

Siatkówka dziewcząt - brązowy medal

Klaudia Pawłowska 3b, Klaudia Jankowska 3a, Wiktoria Górecka 3b, Weronika Wygas 3b, Julia Zawadzka 3b, Magda Sypniewska 2b, Ola Sierpień 2b, Oliwia Sobótka 2b, Julia Wesołowska 2b, Iza Tatara 1b, Weronika Marciniak 1b, Karolina Król 1b.

Koszykówka chłopców - brązowy medal

Koszykówka dziewcząt - IX m-ce

Bieg na 300 m - słoty medal - Wiktor Dong
Skok w dal - srebrny medal - Pawłowska Klaudia
Pchnięcie kulą - brązowy medal - Jarosz Karolina
Bieg na 100 m - V m-ce - Mateusz Kluczyński

Uczniowie zakwalifikowanie do Mazowieckich Igrzysk Sportowych w L.A.

Kluczyński Mateusz Vm bieg na 100m

Dong Wiktor Im bieg na 300m

Punktowane miejsca zajęli:

Woźniak Kacper VIIm w skoku w dal

Kokoszewski Wojtek IX m w skoku w dal

VIIm sztafeta 4x100m w składzie:

Dong Wiktor

Podlaski Patryk

Kołodziejczyk Patryk

Kluczyński Mateusz

 Pawłowska Klaudia IIm skok w dal

Bartka Bajera VI m w skoku w dal

Jarosz Karolina IIIm pchnięcie kulą


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2012/2013

 

Turniej Siatkarskich Ośrodków Sportowych XII' 2012 - II miejsce

 

Mazowiecki Turniej ORLIK 2012 - piłka siatkowa - srebrny medal

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI im. L. Żyły KOSZALIN 2012

Skład: kapitan Blaszkiewicz Oskar, Kaczmarczyk Kacper,  Olesiewicz Axel, Pawłowski Piotr, Skalski Jakub, Melone Wojciech, Dobrzyński Michael, Stachowicz Michał.

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI - URSYNÓW CUP 2012

Skład: kapitan Blaszkiewicz Oskar, Kaczmarczyk Kacper,  Dembny Mateusz,  Kumela Łukasz, Petruczynik Szymon, Gierz Bartłomiej, Szymanowski Paweł, Olesiewicz Axel, Pawłowski Piotr, Skalski Jakub, Melone Wojciech, Mościcki Jakub, Dobrzyński Michael. Trenerzy: Jarosław Łukasiewicz, Anna Kozłowska.


XV MIMS

 

Złoty medal w pływaniu drużynowym dziewcząt
Złoty medal w dwuboju nowoczesnym dziewcząt

Skład: Sylwia Dudek Ia, Klaudia Jankowska IIb, Małgorzata Kondrasiuk IIa, Olga Cabak IIIa.
 

XIV MIMS

Złoty medal w pływaniu drużynowym dziewcząt

W pływaniu indywidualnym - 6 medali

XLVI Warszawska Olimpiada Młodzieży

Dwubój nowoczesny dziewcząt - złoty medal
Klaudia Jankowska, Sylwia Dudek, Gosia Kondrasiuk, Olga Cabak

Pływanie dziewcząt - złoty medal

Pływanie indywidualne dziewcząt - złoty medal

 

Piłka siatkowa dziewcząt - srebrny medal

Skład: kapitan Marta Krajewska 2b

Zuzia Wyrzykowska 3b, Klaudia Jankowska 2b, , Monika Więcław 3b, Julia Zawadzka 2b, Magda Wolak 3b, Marta Łodej 3b, Wiktoria Górecka 2b, Klaudia Pawłowska 2b, Weronika Wygas 2b.

Koszykówka chłopców - srebrny medal

Dwubój nowoczesny chłopców - VI m-ce

Piłka ręczna dziewcząt - X m-ce

Unihokej chłopców - IX m-ce

Pchnięcie kulą - Jakub Laskowski - złoty medal

Bieg na 300 m - Wiktor Dong


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2011/2012


GDYNIA 2012: Jakub Karwowski, Adrian Leszczyński, Jan Bielecki, Oskar Blaszkiewicz, Piotr Pawłowski, Jakub Skalski, Bohdan Repeka, Szymon Szymański, Kamil Zywert, Mateusz Strzelec, Wojciech Majchrzak, Marek Zywert

Trenerzy: Jarosław Łukasiewicz, Anna Kozłowska, Arkadiusz Miłoszewski

W pierwszej piątce turnieju znalazł się Kamil Zywert, najlepszym zawodnikiem drużyny został Marek Zywert - więcej

 

XLV Warszawska Olimpiada Młodzieży

Pływanie dziewcząt - złoty medal

 

Piłka koszykowa chłopców - złoty medal

Skład: Karwowski Jakub, Bielecki Jan, Szymanowski Paweł, Blaszkiewicz Oskar, Kamil Zywert, Marek Zywert,
Wojciech Majchrzak, Pawłowski Piotr, Skalski Jakub, Repeka Bohdan, Szymański Szymon, Stachowicz Michał.


 

Pchnięcie kulą - Monika Więcław - brązowy medal, Weronika Leśniewska IV m-ce

Pchnięcie kulą - Jakub Laskowski - brązowy medal, Mateusz Maśko V m-ce

Skok w dal - Marta Krajewska 1B- IV m-ce

Bieg na 1500 m: Rybak Paweł VI m-ce

Pływanie chłopców - IV m-ce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - IV m-ce

Piłka ręczna dziewcząt - V m-ce

Piłka nożna chłopców - V m-ce

Piłka nożna dziewcząt - VII m-ce


Mazowiecki Turniej ORLIK 2011 - piłka siatkowa - brązowy medal

 


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2010/2011


XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Pływanie dziewcząt drużynowe i indywidualne - złoty medal

Piłka koszykowa chłopców - brązowy medal

Skład: Jerzy Rudkiewicz, Michał Woźniak, Jan Bielecki, Adrian Leszczyński, Jakub Skalski, Mateusz Dembny, Bartłomiej Gierz, Paweł Szymanowski, Michał Stachowicz


  Magda Krawiec

Pchnięcie kulą - brązowy medal 

Piłka siatkowa dziewcząt -  V m-ce
 

XLIV Warszawska Olimpiada Młodzieży

Pływanie dziewcząt - złoty medal

Olga Cabak, Bogna Trojgo, Dorota Misztal, Magda Rybińska, Natalia Milewska, Martyna Trojgo

 

Piłka siatkowa dziewcząt -  srebrny medal

Kapitan Magda Krawiec
Skład: Paulina Jędrysiak, Emilia Flasińska, Magda Piętka, Martyna Malanowska, Ola Bąkowska, Ola Kapera, Klaudia Gryko, Marta Łodej, Zuzanna Wyrzykowska. Trener - Michał Chydziński

 

Piłka ręczna dziewcząt  - srebrny medal

 Kapitan Magda Krawiec
Skład: Paulina Jędrysiak, Patrycja Matulka, Emilia Piórkowska, Gosia Rembowska, Karolina Szybińska, Weronika Leśniewska, Klaudia Zalewska, Ania Kołak, Karolina Bańczak, Ola Kapera

 

Piłka koszykowa chłopców - brązowy medal

Kapitan  - Michał Woźniak
Skład: Jerzy Rudkiewicz, Marek Rudkiewicz, Piotr Choszcz, Karol Wiszniewski, Jan Bielecki,
Adrian Leszczyński, Kuba Skalski, Piotr Pawłowski, Oskar Blaszkiewicz, Krzysztof Raczyński, Kamil Mazurek oraz nie grający w meczach półfinałowych i finałowych
Sebastian Zieliński i Piotr Łagodzki . Trener - Jarosław Łukasiewicz.

 

Piłka nożna  chłopców - IV miejsce

Pływanie chłopców - V m-ce

Dwubój nowoczesny dziewcząt - V m-ce
 
(N. Milewska , D. Misztal, M. Rybińska, D. Radzanowska)

Dwubój nowoczesny chłopców - VII m-ce
(A. Tkaczyk, M. Popielec, K. Tomzik, K. Mazurowski)
Biegi przełajowe dziewcząt - V miejsce

Biegi przełajowe chłopców - VI miejsce

Maciej Paluchowski, Kacper Malicki - kwalifikacja do MIM

Sztafeta 4x100m dziewcząt - V m-ce

Tenis stołowy chłopców - VII miejsce

Piłka koszykowa dziewcząt - X miejsce

Pchnięcie kulą dziewcząt - złoty medal M. Krawiec
Pchnięcie kulą dziewcząt - brązowy medal W. Leśniewska

Bieg 400m dziewcząt - srebrny medal M. Malanowska

Bieg 1500m -  srebrny medal K. Malicki

Skok wzwyż dziewcząt - brązowy medal M. Laska

Pchnięcie kulą chłopców - IV m-ce M. Maśko

Skok w dal dziewcząt - IV m-ce P. Jędrysiak

Skok wzwyż chłopców - IV m-ce J. Bielecki

Biegi przełajowe - V m-ce M. Paluchowski

Oliwia Rybacka - hokej - link


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2009/2010


 

XII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Pływanie dziewcząt - złoty medal

Pchnięcie kulą dziewcząt - III m-ce M. Krawiec

 

XLIII Warszawska Olimpiada Młodzieży

Piłka siatkowa dziewcząt - brązowy medal w Warszawie

Piłka ręczna dziewcząt - brązowy medal w Warszawie

Piłka nożna  chłopców - IV m-ce w Warszawie

Biegi przełajowe - VII miejsce  w Warszawie
Piłka koszykowa chłopców - VII m-ce w Warszawie

Piłka koszykowa dziewcząt - IX m-ce w Warszawie

Tenis stołowy chłopców -  VI m-ce w Warszawie

Pchnięcie kulą dziewcząt - II m-ce M. Krawiec, IV m-ce P. Jędrysiak

Skok wzwyż dziewcząt - III m-ce Malwina Laska


Kamila Pytka - Szpada - link

Jacek Krajewski - Boks - link


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2008/2009

 

Za osiągnięcia sportowe Szkoła zajęła
V m-ce w klasyfikacji łącznej
w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
oraz
V m-ce w
 punktacji regulaminowej XLII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży


XLII Warszawska Olimpiada Młodzieży

Srebrny medal w siatkówce dziewcząt

IV m-ce w koszykówce dziewcząt


Sukcesy pływaków w Mistrzostwach Polski

 

Sukcesy naszych uczniów w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży


XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich
KUJAWSKO-POMORSKIE 2008
Danuta Płocica, uczennica klasy 3c
zajęła 14 m-ce w zawodach Jeździeckich konkurencji Ujeżdżenia


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2007/08

 

X Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

- srebrny medal w siatkówce dziewcząt link
- srebrny medal dziewcząt i brązowy chłopców w dwuboju nowoczesnym
link

 

XLI Warszawska Olimpiada Młodzieży

 

* złoty medal w siatkówce dziewcząt

* IV m-ce w koszykówce dziewcząt

* IX m-ce w koszykówce chłopców

* II m-ce w szpadzie kobiet (rocznik 1993-94) link

 

* Biegi przełajowe dziewcząt - Kategoria wiekowa 13 lat

I m-ce Katarzyna Zamiela (1B) - Mistrzyni Warszawy, awans do Igrzysk Ogólnopolskich

IV m-ce Inga Zacharska (1a) - awans do Igrzysk Ogólnopolskich

XII m-ce Anna Wiktorow (2a) - awans do Igrzysk Ogólnopolskich

* Biegi przełajowe chłopców - Kategoria wiekowa 14 lat

III m-ce Karol Lann Vel Lace (2a) - II w-ce Mistrz Warszawy, awans do Ig. Ogólnopol.


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2006/07
w WARSZAWSKIEJ Olimpiadzie i MAZOWIECKICH Igrzyskach Młodzieży

 

Szkoła zajęła V m-ce pod względem osiągnięć sportowych w Warszawie oraz
I m-ce
wśród szkół niesportowych.

  • I m-ce - w siatkówce dziew. – MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY

  • V m-ce – w pływaniu chłopców - MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY

  • VII m-ce – w koszykówce dziew. - MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY

  • I m-ce - w siatkówce dziewcząt – WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZ.

  • III m-ce - w koszykówce dziew. – WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZ.

  • VIII m-ce - w koszykówce chłop.- WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZ.


 

szablony