INFORMACJE

INFORMACJE

 

Laureaci i finaliści
konkursów MKO

 

Inne osiągnięcia

 

Sukcesy sportowe

Nasze osiągnięcia


Nasze osiągnięcia to liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte w pozaszkolnych konkursach przedmiotowych i tematycznych z różnych dziedzin. Za sukces uważamy też uczestnictwo naszej młodzieży w kolejnych etapach konkursów wieloetapowych. Poza konkursową działalnością możemy się pochwalić udziałem młodzieży w wystawach twórczości uczniowskiej, organizacją imprez na rzecz środowiska oraz coroczną współpracą z Gimnazjum z Hamburga.

 

Poniżej prezentujemy przegląd wybranych osiągnięć: 

Finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych:
język polski – 6 osób; język angielski - 5 osób; historia – 6 osób; matematyka – 6 osób; geografia – 8 osób; biologia – 25 osoby; chemia – 1 osoba; fizyka – 7 osób; informatyka – 4 osoby.

Sukcesy sportowe


Laureaci i  Finaliści Konkursów Przedmiotowych
organizowanych przez
Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

3 laureatki, 1 finalistka

 

 

Tomek Stępień został finalistą

Konkursu Historycznego 2009/10, zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 

 

Bernard Swoczyna został finalistą

Konkursu Biologicznego 2008/09, zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 


Inne osiągnięcia

Tytuł UCZEŃ ROKU w roku szkolnym 2017/18 - Paweł Pilarski, kl. 3d

Sportowcy roku:

Krzysztof Krawczyński - klasa ogólna
Jacek Ruciński - klasa sportowa

Konkurs Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej - warszawski, I miejsce, 2018

„Katyń – prawda i pamięć” - mazowiecki, III mce, 2 wyróżnienia, 2018

 

Tytuł UCZEŃ ROKU w roku szkolnym 2016/17 - Tomasz Ołdachowski, kl. 3d

Sportowcy roku: Rafał Kudlak, 3b i Dawid Szadkowski, 3d

„Katyń – prawda i pamięć” - mazowiecki, laureat, II mce, III mce, 2017

III Ogólnopolski Konkurs "Ks. J. Popiełuszko - człowiek prawdy, który zło dobrem zwyciężył" - finalista T. Ołdachowski, 2017

"Lwiątko" - Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny, tytuł "TAON" P. Bielecki, 2017

"Atom i cząsteczka" - Warszawski Konkurs Chem., laureat Piotr Bielecki, 2017

FOX - ogólnopolski j. angielskiego, wyróznienie, 2017

Super Spellers, warszawski, IV i V miejsce, 2017

Konkurs recytatorski w j. angielskim, ursynowski, I i III mce, 2017

Konkurs Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej - warszawski, III miejsce, 2017

"Pudełko moich marzeń" - ogólnopolski plastyczny, I mce, wyróżnienia, 2017

Moje miasto i mój region za 100 lat - ogólnopol. laureatka M. Matkowska, 2016

 

Tytuł UCZEŃ ROKU w roku szkolnym 2015/16 - Róża Hałaj, kl. 3d

Sportowcy roku: Ewa Biełanowicz, 2c i Julia Przybyłkowicz, 3f

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej - warszawski, finalista, 2016

"Pudełko moich marzeń" - międzynarodowy plastyczny, wyróznienie, 2016
"Młody Innowator"
- Konkurs Ogólnopolski, wyróżnienie T. Ołdachowski, 2016

"Lwiątko" - Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny, 2 tytuły "TAON", 2016

EUREKA - Warszawski Konkurs Chem.-Fiz. - laureat i wyróżnienie, 2016

Konkurs Papieski (literacko-plastyczny) - 2 wyróżnienia, 2016

Konkurs informatyczny - grafika komp. - ursynowski - I i III mce, 2016

II Ogólnopolski Konkurs "Ks. J. Popiełuszko - człowiek prawdy, który zło dobrem zwyciężył" - Magdalena Cygan finalistką, 2016

"Imieniny Marszałka" - warszawski, II, III miejsce, 2016

„Katyń – prawda i pamięć” - mazowiecki, laureat, II mce, wyróżnienie, 2016

Konkurs Piosenki Angielskiej - Warszawski, wyróżnienie Tola Janowska, 2015

 

Tytuł UCZEŃ ROKU w roku szkolnym 2014/15 - Marta Michalska, kl. 3d

Sportowcy roku: Antoni Kałużyński i Paulina Radzimierska

„Tropami Pitagorasa" - Warszawski Konkurs Matematyczny, I i 2x III m-ce, 2015

"Jestem człowiekiem sumienia, to znaczy po imieniu nazywam dobro i zło" - nagroda i 4 wyróżnienia

„Katyń – prawda i pamięć” - mazowiecki, laureatka, II mce, wyróżnienie, 2015

XI Mazowiecki Konkurs Literacki - I nagroda i wyróżnienie, MKO, 2014

"Kibicuję bezpiecznie" - Warszawski konkurs Foto, II nagroda, 2014

"Zło dobrem zwyciężaj" - Ogólnopolski Kon. Literacki, wyróżnienie, Caritas, 2014

Międzyszkolne Zawody Pierwszej Pomocy Przedmedycznej - II m-ce
Młodzieżowa Rada Dzielnicy Ochota, 2014

 

Tytuł UCZEŃ ROKU w roku szkolnym 2013/14 - Piotr Toka, kl. 3a

Ekoliga 2014 - wyróżnienie, Urząd Dzielnicy Ursynów, 2014

„Tropami Pitagorasa" - Warszawski Konkurs Matematyczny, III m-ce K. Szlęzak, 2014

„Katyń – prawda i pamięć” - mazowiecki, laureat, 2014

Atom i cząsteczka" - Warszawski K. Chem., laureat, 2014

 

Tytuł UCZEŃ ROKU w roku szkolnym 2012/13:
Krzysztof Polak kl. 3d i Marta Sak kl. 3c.

Ursynowska Ekologia" - I m-ce w lidze gimnazjów, Urząd Dzielnicy Ursynów, 2013

III Ogólnopolski Konkurs Literacki "Radość pisania" - I m-ce M. Sak, 2013

„Tropami Pitagorasa" - Warszawski Konkurs Matematyczny, laureat K. Polak (kl.3d), 2013

Atom i cząsteczka" - Warszawski K. Chem., laureat, 2013

II Turniej Maszyn Wodnych - III m-ce, ogólnopolski, 2013

EUREKA - Warszawski Konkurs Chem.-Fiz. - dwóch finalistów, 1 wyr., 2013

Prezentacja

„Katyń – prawda i pamięć” - mazowiecki, 3 laureatki - wycieczka do Katynia, 2013

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, 2 nagrody, 2013

Konkurs Literacki - "DOWN" OBOK MNIE - II m-ce, Stow. Rodzin i Opiekunów Osób z zespołem Downa "Bardziej kochani", 2012

I Turniej Maszyn Wiatrowych - finalista, 2012

IX Konkurs Literacki - I m-ce w kat. "czytanie ze zrozumieniem", III m-ce w kat. "recytacja", Fundacja PRIMUS, 2012

"Moja wiedza o II wojnie światowej - Polskie Państwo Podziemne i Armia Krajowa" -
2x wyróżnienie, mazowiecki, 2012

"Ursynowska Ekologia" - I m-ce w lidze gimnazjów, Urząd Dzielnicy Ursynów, 2012

"Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej" - dzielnicowy, 3 nagrody w turnieju wiedzy, nagroda w kat. prac plastycznych, 2012

"Lwiątko" - Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny, tyt. "TAON" dla P. Sławek, 2012

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, nagroda, 2012

"Nietypowy układ okresowy" - nagroda, wyróżnienia, 2012

EUREKA - Warszawski Konkurs Chem.-Fiz. - II m-ce, wyróżnienie, 2012

"Atom i cząsteczka" - Warszawski k. chem., I i III m-ce, 2012

"Atom i cząsteczka" - Warszawski k. chem., 2x II m-ce w kat. praca plastyczna, 2012

„Katyń – prawda i pamięć” - konkurs wojewódzki, nagroda i  wyróżnienie, 2012

"Jestem uczestnikiem ruchu drogowego, więc myślę" - wojewódzki plastyczny MKO, II-mce, 2011

Konkurs Fotograficzny - dzielnicowy Fundacji "Primus", II m-ce, nagroda specjalna, wyróżnienie, 2011

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, 3 nagrody, 2011

"Eureka" - wyróżnienia, 2011

"Nietypowy układ okresowy" - 2 wyróżnienia, 2011

"Atom i cząsteczka" - warszawski konkurs chem., finalista P. Sławek , 2011

"Atom i cząsteczka" - warszawski k. chem., I m-ce i 2 wyróżnienie w kat. "Plakat chemiczny"

Międzynarodowy Rok Chemii - 2 wyróżnienia, 2011

"Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej" - dzielnicowy, I nagroda w kat. plastycznej, II nagroda kat. przedstawienie teatralne, III nagroda kat. turniej wiedzy, 2011

"Opowieści rodzinne" - konkurs literacki, nagroda, 2011

"Totus Tuus" - wyróżnienie, warszawski, 2011

"Fryderyk - inspiracje" - II nagroda, Dom kultury Włochy, 2011

"Młody Innowator" - I m-ce w kat. gimnazjum za pracę "Domowy segregator i zgniatarka odpadów", org. NOT, Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, 2011 - praca

ASTERIADA - X Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej, III m-ce w Konkursie Tanecznym - kat. widowisko ruchowo-taneczne

" XVI Wielkie Ursynowskie Kolędowanie" - 2 wyróżnienia, 2011

"Zachowaj trzeźwy umysł" - Certyfikat X jubileuszowej ogólnopolskiej akcji propagującej nowoczesną profilaktykę, 2010

Konkurs na logo europejskiego obserwatorium ds. podróbek i piractwa - podziękowanie Unii Europejskiej, 2010

"Fryderyk  - Inspiracje" - II m-ce w konkursie plastycznym, DK Włochy, 2010

"Zło dobrem zwyciężaj" - warszawski, 3 finalistów, Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej, 2010

"Światłoczuli" - międzyszkolny konkurs fotograficzny, nagroda i wyróżnienia, 2010

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, 6 nagród, 2010

"EUREKA" - Warszawski Konkurs Fizyczno-Chemicznym - wyr. A. Kowalczyk, 2010

Konkurs Recytatorski Pol. Poezji Patriotycznej "Witaj majowa jutrzenko" - finał, 10

"W trosce o swoje zdrowie" - ogólnowarszawski,  wyróżnienia oraz III m-ca w kategorii "Praca i jej prezentacja" E. Senator, W. Wiśniewska, 2010

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pod honorowym patronatem W. Olejniczaka - posła do Parlamentu Europejskiego - finalista M. Szczepaniak, 2010

"Lwiątko" - Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny, honorowy tyt. dla T. Stępnia, 2010

Podziękowanie Żoliborskiego Stowarzyszenie "Dom, Rodzina, Człowiek"
za udział Szkoły w akcji "Nakrętka"
umożliwiającej zakup wózków inwalidzkich dla podopiecznych Stowarzyszenia.

 

XXXIII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, IV m-ce w etapie warszawskim, 2010

Konkurs Recytatorski pod hasłem "Pół żartem, pół serio - o Polakach..." - międzyszkolny, II i III m-ce, 2010

Varsovia - Konkurs J. Niemieckiego dla warszawskich gimnazjów - Laureat Filip Bińkowski, Fundacja Edukacyjna Varsovia, 2010.

ASTERIADA - IX Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej, II m-ce w Konkursie Tanecznym - kat. taniec nowoczesny, 2010

"Warszawska Syrenka" - XXXIII Konkurs Recytatorski, wyróżnienie, 2010

"Kapliczki Polskie" - konkurs warszawski, nagroda i wyróżnienie, 2009

Alfik Matematyczny, 2009

 

 

Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Planecie Ziemia w ramach projektu ZIEMIA - I m-ce, 09

"Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej" - Warszawski Konkurs Historyczny - I m-ce w kat. przedstawienie teatralne "Powrót posła" wg komedii politycznej J. U. Niemcewicza, 09.

Międzyszkolny konkurs fotograficzny OPOWIEŚCI O RZECZACH ZWYCZAJNYCH - w kat. "Sytuacja codzienna" - I nagroda oraz nagroda specjalna - G. Marecki, org. Gim. nr 94, 2009

II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Pokochaj Warszawę" - I m-ce Grzegorz Marecki, org. Niepubliczne Gimnazjum nr 9 Fundacji Primus, 2009

"Kangur Matematyczny" - konkurs międzynarodowy, 4 wyróżnienia, 2009

"Tropami Pitagorasa" - dzielnicowy konkurs matematyczny, laureat A. Tkaczyk (kl.Ia), 2009

"Lwiątko" - polsko-ukraiński konkurs fizyczny, honorowe tyt. dla 7 uczniów, 2009

"Eureka" - fizyczno-chemiczny warszawski, 5 finalistów, 1 wyróżnienie, 2009

Konkurs Literacki - międzyszkolny, wyr. w kat. RECYTACJA, I m. w kat. ILUSTRACJE, 2009

"W trosce o swoje zdrowie" - konkurs warszawski, 3 finalistów, 2009

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DIALNET MASTERS dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych - udział w etapie wojewódzkim, 2009

VIII Ogólnopolskie Spotkanie z Piosenką "Warszawa da się lubić" - Zespół rockowy, II m-ce, Dom Kultury "Włochy", 2009

Varsovia - Konkurs J. Angielskiego - III m-ce, Fundacja Edukacyjna Varsovia, 2009.

„Katyń – prawda i pamięć” - konkurs wojewódzki, I m-ce, 09 - Mateusz Szczepaniak - nagroda - wycieczka do Katynia.

 

ASTERIADA - VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej pod honorowym patronatem Prezydent i Przewodniczącej Rady m.st. Warszawy - Konkurs Zespołów Tanecznych - III miejsce, 2009.

 

"Człowiek i natura" - fotograficzny konkurs międzyszkolny, I, II nagroda, wyróżnienia, 2008

"Tropami Pitagorasa" dzielnicowy konkurs matematyczny, III (kl.II) i II (kl. I) m-ce, 2008

„Katyń – prawda i pamięć” - konkurs wojewódzki, I i II m-ce, 2008. Nagroda - udział w pielgrzymce na groby katyńskie.

"Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej" - konkurs dzielnicowy, I m-ce w kat. przedstawienie teatralne - "Podróże i wędrówki w starożytności" - finał; 2 nagrody w kat. konkurs plastyczny "Wyprawy i podróże lądem i morzem...", 2008

"Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach" - dzielnicowy, II m-ce, 2008

ASTERIADA - VII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej pod honorowym patronatem Prezydent i Przewodniczącej Rady m.st. Warszawy - Konkurs Piosenki - I miejsce Karolina Kucharska, wyróżnienie Ali Marwa Rim, 2008

"Warszawska Syrenka" - konkurs recytatorski, Ursynów, wyróżnienie, 2008

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, 3 nagrody, 2008

"MERIDIAN" - konkurs matematyczny, drużynowo 30 m-ce/238, wyróżnienie, 2008

"Stożek" - konkurs matematyczny - Bernard Swoczyna laureat, 2008

Konkurs Biologiczny przedmiotowy - finalista, 2008

"Alfik" - ogólnopolski konkurs matematyczny - 6 wyróżnień, 2008

XIII Wielkie Ursynowskie Kolędowanie -  zespół "La Musica" otrzymał wyróżnienie, 2008

Międzyszkolny Konkurs Literacki - I m-ce w kat. RECYTACJA, I i III m-ce w kat. ILUSTRACJE do LEKTUR, 2007
"HIERONIMUS" - Mazowiecki Konkurs Wiedzy Biblijnej - M. Dudeło IV m-ce w finale, 2007

"Kangur Matematyczny" - konkurs międzynarodowy, 6 wyróżnień, 2007

I Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej - II m-ce w kategorii "Rosyjska Piosenka Współczesna", 2007

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, nagroda, wyróżnienie, 2007

"Moje finanse - Z klasy do kasy" - IV edycja; laureaci w finału regionalnego; org. NBP Gazeta Wyborcza, Fundacja Bankowa, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, 2007

"Najpiękniejsza szopka Bożonarodzeniowa" - konkurs dzielnicowy, I nagroda, wyróżnienie, 07

"Granice zdrady narodowej i państwowej w dziejach Polski" - ogólnopolski konkurs, 2007 multimedialny, II miejsce w województwie, 2006

MULTITEST - ogólnopolski konkurs, 2 wyróżnienia, 2006

"Ortografia na medal" - konkurs wojewódzki, 2006

"Alfik" - ogólnopolski konkurs matematyczny - laureat, 2 wyróżnienia, 2006

Konkurs Recytatorski - konkurs dzielnicowy, wyróżnienie, 2006

Konkurs Literacki - konkurs dzielnicowy, III m-ce, 2006

"Zielona pocztówka z Mazowsza" - wojewódzki k. ekomedialny; wyróżnienie, 2006

"Piosenka o Warszawie" - konkurs warszawski, SCEK, wyróżnienie, 2006

Konkurs Plastyczno-Historyczny J. Angielskiego - konkurs dzielnicowy, II nagroda, 2006

Justyna S. z klasy 3b - średnia 6,0, zachowanie wzorowe, uczestniczka wielu konkursów uwieńczonych nagrodami i dyplomami

Konkurs Biologiczny - laureatka, 2006

Konkurs Chemiczny - 4 uczniów uczestniczyło w II etapie, 2006

Konkurs Chemiczno-Fizyczny im. T.Tratkiewicza - uczennica uzyskała tytuł "Wyróżniona finalistka", 2006

"Tropami Pitagorasa" - konkurs dzielnicowy, III m-ce, 2006

"Alfik matematyczny" - 2006

"Kangur matematyczny" - 2006

"Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej" - konkurs dzielnicowy, III m-ce, 2006

"Konkurs języka angielskiego gimnazjów warszawskich" - warszawski konkurs, 2006

II Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół gimnazjal.im. M. A. Wiśniewskiego -org. Fundacja Kultury Informatycznej w Nadarzynie; finał - V m, 2006

"Moje finanse - Z klasy do kasy" - III edycja; certyfikat inwestora; org. NBP Gazeta Wyborcza, Fundacja Bankowa, Fundacja Młodz. Przedsiębiorczości, 2006

"W trosce o swoje zdrowie" - Ursynowski Konkurs, 2006

LOGIA - Mazowiecki Konkurs Informatyczny, etap rejonowy, 2006

„Lwiątko” - międzynarodowy konkurs fizyczny, 2005

„Pocztówka z wakacji” - warszawski konkurs plastyczny, 2005

„Ekologia w Unii – My w Unii” III edycja - ogólnopolski konkurs internetowy, org. Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Łodzi pod patronatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w W-wie, I m. w województwie w kat: indywidualne, szkoła, opiekun, 2005

„Prezentacje Internetowe” - międzyszkolny konkurs informatyczny, 2005

„Bezpieczeństwo, woda, ja” - wojewódzki konkurs plastyczny, 2005

„Zachowaj trzeźwy umysł” - ogólnopolski konkurs plastyczny, 2005

„Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”; 2005

„Mój eksperyment”; konkurs fizyczny, 2005

Wystawa prac plastycznych uczniów szkoły; Galeria Wodozbiór w Łazienkach Król., 2005

„Obrońcy mojej Warszawy”; warszawski konkurs plastyczny, 2005

„Muzyka bliska nieznajoma”; warszawski konkurs plastyczny, 2005

LOGIA; Mazowiecki Konkurs Informatyczny, etap rejonowy, 2005

„Muzyka i obraz” – wojewódzki konkurs plastyczny, 2005

„Łazienki Królewskie”; warszawski konkurs plastyczny, 2005

„Pocztówka do Św. Mikołaja”; warszawski konkurs plastyczny, 2005

Organizacja stałej, szkolnej Galerii Prac Plastycznych, 2004

„Bezpieczny.Komp”; ogólnopolski konkurs pod patronatem Prezydenta RP, wyróżnienie, 2004

 „Nauka z komputerem”; międzyszkolny konkurs informatyczny, 2004

„Zjawiska fizyczne w fotografii”; konkurs fotograficzny, 2004

„Lwiątko”; międzynarodowy konkurs fizyczny, 2004

„Ciekawe miejsca, ciekawe wydarzenia”; konkurs fotograficzny, 2004

„Warszawska Syrenka”; konkurs recytatorski, 2004

„Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce”; konkurs polonistyczny, 2004

„Rywalizacja i wielkie konflikty świata antycznego”; konkurs polonistyczno-historyczny, 2004

„7 cudów kultury, 7 cudów natury”; konkurs ekologiczny, 2004

„W trosce o swoje zdrowie”; II Konkurs gminny, 2004

„Starożytny Rzym i Grecja”; konkurs historyczny, 2004

„O Polskę wolną i suwerenną 1795 - 1989”; konkurs historyczny, 2004

„Powstanie Warszawskie i jego bohaterowie”; konkurs historyczny, 2004

„Nasza ziemia – nasze jutro”; ogólnopolski konkurs plastyczny, 16 wyróżnień, 2004

„Muzyka i obraz” – wojewódzki konkurs plastyczny, 2004

„Zabytki polskie”; ogólnopolski konkurs plastyczny, II nagroda + 6 wyróżnień

„Pocztówka świąteczna”; warszawski konkurs plastyczny, 2004

„Mikołaj dla Niepełnosprawnych”; organizacja imprezy środowiskowej, 2003

LOGIA; Mazowiecki Konkurs Informatyczny, etap rejonowy, 2003

 

„Szkoła z klasą” – zdobycie tytułu w I edycji ogólnopolskiej akcji Gazety Wyborczej, portalu gazeta.pl i Centrum Edukacji Obywatelskiej prowadzonej pod patronatem prezydenta RP A. Kwaśniewskiego, 2003

 

„Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej”; konkurs gminny, I miejsce, 2003

Święto szkoły - Festiwal nauki – szkolna impreza środowiskowa, 2003

 

Jedna z uczennic uczestniczką programu „Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci”, 2003

 

„Szopka Bożonarodzeniowa”; konkurs gminny, 2003

Nasza uczennica przedstawicielką w Federacji Samorządów Szkół, 2003

„Europa w szkole”; konkurs wojewódzki, 2003

Rok Niemcewicza; udział w akcji gminnej, wystawa o patronie, 2002

„Mój Ursynów”; konkurs plastyczny i fotograficzny, 2002

„Ursynowski eksperyment”; konkurs fizyczny, 6 nagród, 2002

LOGIA; Mazowiecki Konkurs Informatyczny, etap rejonowy, 2002

„Pokonać smoka”; konkurs na gazetkę szkolną, II miejsce, 2002

„Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej”; konkurs gminny, II miejsce, 2002

„Renesans”; konkurs gminny, 2002

„Być kwiatem”; konkurs plastyczny, 2002

„23 punkty na mapie”; ogólnopolski konkurs plastyczny, 2002

„Magia parku”; konkurs literacki, I nagroda, 2002

„Jesienne melancholie”; warszawski konkurs plastyczny, II nagroda, 5 wyróżnień, 2002

„Szopka Bożonarodzeniowa”; konkurs gminny, 2002

Wernisaż uczennicy; wystawa prac plast. w klubie A-4, ul. Amundsena, 2002

Dni kultury japońskiej w Gimnazjum nr 2; impreza szkolna, 2001

Konkurs na najlepszą gazetkę szkolną; Red. tyg. Południe, 2001

Jesienne konfrontacje - „Muzyka i obraz”; wystawa prac plast.; galeria ABAKUS SCEK

„Na Maksa”; teleturniej TVP2, 2001

„Mazowsze w procesie integracji europejskiej”; konkurs wojewódzki j. ang, 2001

„Szkice węglem”; konkurs plastyczny, 2001

Festiwal po lekcjach; prezentacja szkoły na imprezie gminnej, 2001

„Dni Europejskie w Ursynowskich Szkołach”; I miejsce, 2001

„Antyk i jego dziedzictwo w kulturze europejskiej”; konkurs gminny, 2001

„Mędrca szkiełko – ST. Staszic”;, 2001

„Nasi przyjaciele”; konkurs plastyczny, 2001

„Snapshot Photostory Competition”; konkurs j. angielskiego, 2001

Olimpiada języka angielskiego; konkurs gminny, 2 laureatów, 2001

„Ursynowski eksperyment”; konkurs fizyczny, 12 nagród, 2001

 

Jedna z uczennic Laureatką wszystkich Konkursów Matematycznych:
Kangur – I miejsce w Polsce
Alfik –II miejsce w Polsce
Talent - II miejsce w Polsce
MAT – I miejsce w Polsce

Tropami Pitagorasa - I miejsce w Polsce

Wyróżniona Nagrodą Prezydenta Warszawy za bardzo dobre wyniki w nauce.

 

„Tropami Pitagorasa”; gminny etap konkursu matematycznego, I – III miejsce, 2001

LOGIA 01; finał wojewódzkiego konkursu informatycznego, 2001

„Prezentacje internetowe”; konkurs informatyczny, 2001

VII przegląd teatrzyków językowych; I miejsce, 2001

„Dla ziemi, dla siebie – zostań przyjacielem ziemi”; konkurs ekologiczny 2001

 

8 Wspaniałych – jedna z uczennic wpisana do Ogólnopolskiego Klubu „8 Wspaniałych”

 

„VI Wielkie Ursynowskie Kolędowanie”; 2001

„Dni Europejskie w Ursynowskich Szkołach”; 2000

„Z Pionierem przez życie”; konkurs plastyczny 2000

„Reymontowski pejzaż”; konkurs plastyczny 2000

CALENDARIUM CHRISTIANITAS 2000; konkurs plastyczny

I Ogólnopolski Konkurs „Gimnazjum moich marzeń”; MEN 2000

„V Wielkie Ursynowskie Kolędowanie”; 2000

„Szopka Bożonarodzeniowa”; konkurs gminny, 2000

III Ogólnopolski Konkurs Poetycki TPD „Ja i moje marzenia”; 1999

 

szablony