INFORMACJE
INFORMACJE

WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM NUMER 92T
Uczniowski Klub Sportowy Gim92 Ursynów - pływanie
Trenerzy: Marcin Pietrych

więcej http://www.gim92.pl


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2017/2018

 

WOM 2018

Dwubój nowoczesny chłopców, kat. młodzież - I m-ce
Ruciński, Gąsiorowski, Horbaty, Paszkowski, Jędrzejkiewicz
Trener - Marcin Grzejda

Dwubój nowoczesny dziewcząt, kat. młodzież - II m-ce
Kawka, Woś, Jurek, Herbreder, Lesiak
Trener - Marcin Grzejda

 


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2016/2017

 

WOM 2017

Pływanie dziewcząt - II m-ce
Kawka Nina, Woś Weronika, Lesiak Agata, Bidnik Karolina

Pływanie chłopców - II m-ce
Gąsiorowski Michał, Jędrzejkiewicz Jan, Paszkowski Konstanty, Horbaty Klaudiusz

 

Herbreder Gabriela

I m-ce Zimowe Mistrzostwa Polski U14 200m stylem klasycznym
II m-ce Zimowe Mistrzostwa Polski U14 50m stylem klasycznym
I m-ce Zimowe Mistrzostwa Polski U14 100m stylem klasycznym
I m-ce Zimowe Mistrzostwa Polski U14 100m stylem zmiennym

Kawka Nina

III m-ce Zimowe Mistrzostwa Polski U14 50m stylem dowolnym
 


 

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/2016

Pływanie dziewcząt - srebrny medal
Pływanie chłopców - IV miejsce

Pływanie indywidualne:
50m st. grzbietowym III miejsce Jakub Abd El Razek
50m st. dowolnym II miejsce Agata Lesiak
50m st. dowolnym III miejsce Jan Kędzierski
50m st. klasycznym II miejsce Dominika Gołębiewska
50m st. klasycznym II miejsce Kajetan Krzymański
50m st. dowolnym I miejsce Nastazja Regulska
50m st. dowolnym III miejsce Kacper Kowalski

 

Dwubój nowoczesny dziewcząt - brązowy medal
Nastazja Regulska, Agata Lesiak, Agata Dalke, Maja Świętochowska, Natalia Jaśtak

Dwubój nowoczesny chłopców - IV miejsce
Abd El Razek Jakub, Przybyłkowicz Jan, Kędzierski Jan, Choiński Bartosz, Filip Kotowski

 

Szkołę naszą reprezentowali:

Dziewczęta: Agata Lesiak 1A, Maja Świętochowska 1A, Nastazja Regulska 2A, Dominika Gołębiewska 2A, Maria Sikorska 2A, Natalia Staszczyk 3A. 

Chłopcy: Jakub Abd El Razek 1A, Jan Kędzierski 1A, Kacper Kowalski 2A, Kajetan Krzymański 2A, Maciej Kołodziejczak 3A, Tomasz Fic 3A.


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat

Jedyną reprezentantką naszego klubu podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16 lat w Gliwicach była specjalistka od stylu grzbietowego Maria Sikorska. Dzięki znacznej poprawie rekordu życiowego w swojej koronnej konkurencji - 200m stylem grzbietowym, awansowała do wieczornego finału A, w którym ostatecznie zajęła 9 miejsce, co jest życiowym sukcesem zawodniczki. Z pozostałych startów najlepiej spisała się w sprincie na 50m grzbietem oraz 200m stylem zmiennym awansując do finałów B tych konkurencji.


 

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat
W dniach 4-6.03.2016 na pływalni w Gorzowie Wielkopolskim o miano najlepszych w kraju rywalizowali juniorzy 15-letni. W barwach naszego klubu wystartowali Kajetan Krzymański, Nastazja Regulska, Dominika Gołębiewska oraz Kacper Kowalski. Zawodnicy zaprezentowali wyśmienitą formę czego dowodem jest jeden medal, dwa rekordy klubu oraz awans każdego z zawodników do ścisłego finału.
Na największe brawa zasługuje Kajetan Krzymański, który w wielkim stylu powrócił na podium Mistrzostw Polski zdobywając brązowy medal w konkurencji 200m stylem dowolnym oraz awansując do finałów A na dystansach 100m oraz 400m kraulem. Dwukrotnie w ścisłych finałach znalazł się także Kacpr Kowalski, który dwukrotnie zajmował 8 lokatę na 200m stylem zmiennym oraz 100m grzbietem (rekord klubu). Wspaniale zaprezentowały się także dziewczęta. Nastazja Regulska w sprincie na 50m stylem dowolnym (rekord klubu) była 5, natomiast Dominika Gołębiewska dwa razy pływała w finale A w konkurencjach 100m oraz 200m kraulem w których zajęła kolejno 6 i 8 miejsce.


Zawody Berlin Supercup (12-13.12.2015) - wyniki

Dominika Gołębiewska
1 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym
2 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
Puchar dla najlepszej kraulistki w kategorii wiekowej 14-15 lat

Nastazja Regulska
1 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
2 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym

Kajetan Krzymański
3 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym

Kacper Kowalski
5 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym
 


Grand Prix Warszawy WOZMP w pływaniu - XI'2015
(Klubowe Mistrzostwa Warszawy)

GOŁĘBIEWSKA Dominika
50m dowolny 2miejsce
100m dowolny 1 miejsce
400m dowolny 1 miejsce
50m motylkowy 2 miejsce
REGULSKA Nastazja
50m dowolny 1 miejsce
50m motylkowy 7 miejsce
SIKORSKA Maria
50m dowolny 8 miejsce
100m dowolny 9 miejsce
50m grzbietowy 3 miejsce
100m grzbietowy 4 miejsce
KOWALSKI Kacper
50m dowolny 5 miejsce
200m dowolny 4 miejsce
400m dowolny 2 miejsce
50m grzbietowy 4 miejsce
100m grzbietowy 2 miejsce
KRZYMAŃSKI Kajetan
50m dowolny 2 miejsce
100m dowolny 2 miejsce
50m grzbietowy 3 miejsce
100m grzbietowy 4 miejsce
SIENKIEWICZ Szymon
50m dowolny 15 miejsce
50m grzbietowy 12 miejsce
50m motylkowy 12 miejsce
WARDAK Michał
50m dowolny 11 miejsce
100m dowolny 14 miejsce
50m motylkowy 10 miejsce
100m motylkowy 15 miejsce
Trener: Marcin PIETRYCH

DĄBROWSKA Oliwia - 2001
50m klasyczny 5 miejsce
100m klasyczny 7 miejsce
200m klasyczny 6 miejsce
100m motylkowy 7 miejsce
DALKE Agata - 2001
100m dowolny 18 miejsce
50m klasyczny 7 miejsce
100m klasyczny 9 miejsce
200m klasyczny 7 miejsce
DROZDZ Aleksandra - 2001
50m dowolny 14 miejsce
100m dowolny 20 miejsce
200m dowolny 12 miejsce
400m dowolny 11 miejsce
OWORUSZKO Justyna - 2001
50m dowolny 13 miejsce
100m dowolny 21 miejsce
200m dowolny 11 miejsce
100m grzbietowy 12 miejsce
SZTAFETY:
4 x 100m dowolny 3 miejsce (DĄBROWSKA, DALKE, DROZDZ, OWORUSZKO)
4 x 100m zmienny 3 miejsce (DĄBROWSKA, DALKE, DROZDZ, OWORUSZKO)
Trener: Michał RUDNIK


Grand Prix WMOZP w pływaniu - X'2015
(Klubowe Mistrzostwa Mazowsza)

Kowalski Kacper
50m grzbietowy 4 miejsce
100m grzbietowy 1 miejsce
200m zmienny 5 miejsce
400m zmienny 6 miejsce
Krzymański Kajetan
50m dowolny 4 miejsce
100m dowolny 3 miejsce
200m dowolny 5 miejsce
400m dowolny 5 miejsce
Wardak Michał
50m dowolny 21 miejsce
100m dowolny 15 miejsce
200m dowolny 28 miejsce
400m dowolny 26 miejsce
Gołębiewska Dominika
50m dowolny 3 miejsce
100m dowolny 1 miejsce
200m dowolny 3 miejsce
400m dowolny 7 miejsce
Regulska Nastazja
50m dowolny 1 miejsce
100m dowolny 3 miejsce
400m dowolny 11 miejsce
50m motylkowy 5 miejsce
Sikorska Maria
100m dowolny 7 miejsce
50m grzbietowy 2 miejsce
100m grzbietowy 4 miejsce
200m grzbietowy 5 miejsce
SZTAFETY:
Mężczyzn 4 x 100m dowolny 5 miejsce (Kowalski K., Krzymanski K., Wardak M., Zbrozek M.)
Mężczyzn 4 x 100m zmienny 4 miejsce (Krzymanski K., Kowalski K., Zbrozek M., Wardak M.)
Opiekun: Marcin Pietrych


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat

W dniach 6-8 marca 2015 roku w Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich w pływaniu, podczas których nasz klub reprezentowali: Oliwia Dąbrowska, Agata Dalke, Dominika Gołębiewska, Michał Wardak, Kajetan Krzymański oraz Kacper Kowalski. Swoim startem w konkurencji 200m stylem dowolnym (1:59,94) Kajetan Krzymański wywalczył srebrny medal. W kolejnych swoich startach otarł się o podium zajmując dwa czwarte miejsca - na dystansie 100m stylem dowolnym oraz 400m kraulem. Czwarty raz awansował do finału 50m dowolnym zajmując w nim ostatecznie 9 miejsce. Do finału B dwukrotnie awansował Kacper Kowalski plasując się na 16 miejscu na dystansie 100m oraz 200m stylem grzbietowym. Na tych samych zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali reprezentanci naszego klubu znacząco poprawiając swoje rekordy życiowe.


 

 

WOM - Pływanie dziewcząt - IV m-ce
WOM - Pływanie chłopców - IV m-ce


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2013/2014

Pływanie dziewcząt - srebrny medal
Reprezentacja: Kondrasiuk Małgorzata IIIa, Jankowska Klaudia IIIa, Dudek Sylwia IIa,
Szypulska Julia IIa, Staszczyk Natalia Ia, Sikorska Marysia Ia

Dwubój nowoczesny - dziewczęta - brązowy medal
Reprezentacja: Dudek Sylwia IIa, Kondrasiuk Małgorzata IIIa, Staszczyk Natalia Ia,
Sikorska Marysia Ia, Jackiewiacz Weronika IIIa

Dwubój nowoczesny - chłopcy - IV m-ce
Reprezentacja: Kałużyński Antoni IIa, Pełczyński Franciszek IIa, Volponi Fryderyk IIa,
Kulisiewicz Rafał IIa, Korościk-Kossak Stanisław IIa
 

WIELOMECZ PŁYWACKI W ALEXANDROUPOLI - GRECJA

W dniach 12-13 kwietnia 2014 r. w greckiej miejscowości Alexandroupoli polscy juniorzy rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z 12 krajów tj. Brazylii, Bułgarii, Cypru, Czech, Grecji, Izraela, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Portugalii i Ukrainy.

Wśród powołanych reprezentantów Polski znalazła się nasza uczennica Klaudia Jankowska z klasy 3a oraz trener Marcin Pietrych. Klaudia spisała się znakomicie, przyczyniając się do zwycięstwa Reprezentacji Polski. Najcenniejsze rezultaty Klaudii to trzykrotne zwycięstwo w sztafetach oraz trzy rekordy klubu w startach indywidualnych na dystansie 100, 200 i 400m stylem dowolnym.

 

 

 


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2012/2013

 

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI

 

 

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI  JUNIORÓW lat 15

Udział: Klaudia Jankowska, Małgorzata Kondrasiuk, Julia Lipka oraz Ola Zając - więcej

 

Powołanie do Kadry Narodowej

Miło nam poinformować o powołaniu do Kadry Narodowej Juniorów dwojga zawodników klubu GIM92: Klaudii Jankowskiej i Radosława Chupki w pływaniu

w okresie od 30.09.2012 do 31.03.2013

 

Powołanie do reprezentacji Polski na MKEŚ

W dniach 23-25.11.2012 w Słowackiej Żylinie na pływalni 50m odbyły się Mistrzostwa Krajów Europy Środkowej, w których Polskę reprezentowała zawodniczka naszego klubu Klaudia Jankowska.
W zawodach tych razem z koleżankami z reprezentacji wywalczyła srebrny medal
w sztafecie 4x100m stylem zmiennym.


XV MIMS

Złoty medal w pływaniu drużynowym dziewcząt
Złoty medal w dwuboju nowoczesnym dziewcząt


 

II miejsce w pływaniu drużynowym WOM - kluby sportowe

XLVI WOM - złoty medal

Pływanie indywidualne dziewcząt - złoty medal

 

XIV MIMS - złoty medal w pływaniu drużynowym dziewcząt

28 września 2012 dziewczęta zdobyły I miejsce na  XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych - Sochaczew 2012.

W pływaniu indywidualnym:
Klaudia Jankowska, Małgorzata Kondrasiuk, Julia Szypulska, Bogna Trojgo - I m-ca
Olga Cabak - II miejsce, Sylwia Dudek - III miejsce

 


 

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2011/2012

 

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat - Szczecin 2012

Klaudia Jankowska - 2x brązowy medal (200m stylem dowolnym, 400m stylem dowolnym)

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat - Gliwice 2012

Radosław Chupka  - brązowy medal (50m stylem grzbietowym)

 


XLV Warszawska Olimpiada Młodzieży

Pływanie dziewcząt - złoty medal


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2010/2011

 

 

 


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2009/2010

Mistrzostwa Polski 16-latków - Puławy (styczeń 2010)
Rocznik 1994 – trener Dariusz Polkowski

 

Medale:

Ilość:

Srebro

2

Brąz

4

razem

6

 

Medaliści i finaliści:

Misztal Dominika

III miejsce 50m st. motylkowym ( 29,38 )

III miejsce 100m st. motylkowym ( 1:05,31 )

Zacharska Inga

II miejsce 100m st. zmiennym ( 1:07,68 )

III miejsce 200m st. zmiennym ( 2:26,61 )

III miejsce 400m st. zmiennym ( 5:05,70 )

Sztafeta dziewcząt 4*100 dowolnym

II miejsce  4*100m st. dowolnym

D. Misztal, I. Zacharska, M.Fiziar, M. Niedbała ( 4:04,93 )

 

Mistrzostwa Polski 15-latków - Oświęcim (lipiec 2009)
Rocznik 1994 – trener Dariusz Polkowski

 

Medale:

Ilość:

Złoto

4

Srebro

4

Brąz

3

razem

11

 

Medaliści i finaliści:

Misztal Dominika

I miejsce 50m st. motylkowym ( 29,03 )

II miejsce 100m st. motylkowym ( 1:04,86 )

IV miejsce 50m st. dowolnym ( 27,91 )

IV miejsce 100m st. dowolnym ( 1:01,30 )

Zacharska Inga

I miejsce 50m st. grzbietowym ( 31,14 )

III miejsce 100m st. grzbietowym ( 1:06,77 )

III miejsce 200m st. zmiennym ( 2:27,55 )

Osiński Szymon

I miejsce 50m st. klasycznym ( 31,20 )

I miejsce 100m st. klasycznym ( 1:08,72 )

II miejsce 200m st. klasycznym

IV miejsce 400m st. zmiennym ( 4:51,45 )

Fiziar Monika

IV miejsce 50m st. motylkowym ( 30,45 )

Niedbała Magdalena

V miejsce  50m st. motylkowym ( 30,52 )

VI miejsce 100m st. motylkowym ( 1:07,05 )

Lann Vel Lace Aleksandra

III miejsce 200m st. motylkowym (2:28,63 )

 

Sztafeta dziewcząt 4*100 dowolnym

II miejsce  4*100m st. dowolnym

D. Misztal, I. Zacharska, M.Fiziar, M. Niedbała ( 4:11,10 )

 

Sztafeta dziewcząt 4*100 zmiennym

II miejsce  4*100m st. zmiennym

D. Misztal, I. Zacharska, M.Fiziar, M. Niedbała ( 4:36,54 )

 

Mistrzostwa Polski 14-latków - Zamość (styczeń 2010)
Rocznik 1996 – trener Marcin Pietrych

 

Medaliści i finaliści:

Grabarczyk Dominika

X miejsce 50m st. grzbietowym ( 32,29 )

XII miejsce 100m st. grzbietowym ( 1:11,33 )

XII miejsce  200m st. grzbietowym ( 2:34,33 )

Misztal Dorota

X miejsce 50m st. motylkowym ( 31,33 )

Trepka Karolina

IX miejsce 50m st. grzbietowym ( 32,25 )

X miejsce 200m st. grzbietowym ( 2:29,68 )

XI miejsce 100m st. grzbietowym ( 1:10,01 )

 

Mistrzostwa Polski 17-latków - Gorzów Wielkopolski (styczeń 2010)
Rocznik 1993 – trener Michał Rudnik

 

Medale:

Ilość:

Srebro

1

 

Medaliści i finaliści:

Janas Kszysztof – absolwent Gimnazjum nr 92

IV miejsce 50m st. motylkowym ( 25,39 )

Opalski Marcin – absolwent Gimnazjum nr 92

II miejsce 100m st. motylkowym ( 55,04 )

 

 

Mistrzostwa Polski 16-latków - Dębica (lipiec 2009)
Rocznik 1993 – trener Michał Rudnik

 

Medale:

Ilość:

Srebro

2

 

Medaliści i finaliści:

Janas Kszysztof

II miejsce 50m st. motylkowym ( 25,52 )

II miejsce 100m st. motylkowym ( 56,33 )

V miejsce 50m st. dowolnym ( 24,49 )

VII miejsce 100m st. dowolnym ( 53,79 )

Opalski Marcin

IV miejsce 200m st. motylkowym ( 2:07,26 )

 


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2008/2009

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży

Dwubój dziewcząt:

- złoty medal dla drużyny (I. Zacharska, D. Misztal, M. Fiziar, K. Horosz)

- brązowy medal indywidualnie dla D. Misztal

Dwubój chłopców:

- srebrny medal dla drużyny (K. Lann vel Lace, M. Bielawski, K. Janas, M. Opalski)

- srebrny medal indywidualnie dla K. Lann vel Lace

 

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży

- Złoty medal w dwuboju nowoczesnym chłopców (Krzysztof Janas, Mateusz Siński, Karol Lann, Michał Bielawski) - awans do Igrzysk

- Srebrny medal w dwuboju nowoczesnym dziewcząt (Inga Zacharska, Katarzyna Horosz, Dominika Misztal, Monika Fiziar) - awans do Igrzysk

- Brązowy medal w pływaniu dziewcząt (Natalia Milewska, Zuzanna Bińkowska, Dominika Misztal, Inga Zacharska, Katarzyna Horosz, Natalia Wiśniewski) - awans do Igrzysk 

- Brązowy medal w pływaniu chłopców (Artur Tkaczyk, Michał Trębacz, Mateusz Siński, Szymon Osiński, Kamil Iwański, Krzysztof Janas) - awans do Igrzysk

 

Zimowe Mistrzostwa Polski 2009 w pływaniu

 

Medale:

Ilość:

Złoto

1

Srebro

3

Brąz

6

razem

12

 

I. Mistrzostwa Polski 15-latków - Nowa Ruda (styczeń 2009)
Rocznik 1994 – trener Dariusz Polkowski

 

Medaliści:

Misztal Dominika

I m. – 50 m st. motylkowym (29.30)

III m. – 100 m st. motylkowym (1:05.78)

Osiński Szymon

II m. – 400 m st. zmiennym (4:41.35)

III m. – 50 m st. klasycznym (30.80)

III m. – 100 m st. klasycznym (1:06.97)

III m. – 200 m st. klasycznym (2:23.46)

Zacharska Inga

III m.– 200 m st. zmiennym (2:25.82)

V m. – 100 m st. grzbietowym (1:06.48)

VI m. – 50 m st. grzbietowym (31.08)

Sztafety kobiet

II m. – 4 x 100 m st. zmiennym (4:36.41)

(Zacharska Inga, Niedbała Magdalena, Lann Aleksandra, Misztal Dominika)

III m. – 4 x 100 m st. dowolnym (4:11.05)

(Misztal Dominika, Fiziar Monika, Niedbała Magdalena, Zacharska Inga)

 

 

II. Mistrzostwa Polski 16-latków - Władysławowo-Cetniewo (luty 2009)

Rocznik 1993 – trener Michał Rudnik

Medaliści:

 

Janas Krzysztof

II m. – 100 m st. dowolnym (51.48)

IV m. – 50 m st. dowolnym (23.62)

 

Finaliści:(Finał A - miejsca 4 – 6); (Finał B miejsca 7-12)

Opalski Marcin

IV m. – 200 m st. motylkowym (2:07.22)

Sztafety mężczyzn: 

V m. – 4 x 100 m st. dowolnym (3:41.06)

(Janas Krzysztof, Bielawski Michał, Opalski Marcin, Tkaczyk Artur)

V m. – 4 x 200 m st. dowolnym (8:10.38)

(Bielawski Michał, Opalski Marcin, Tkaczyk Andrzej, Janas Krzysztof)


X Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Radomiu 2008

II  miejsce w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt - srebrny medal.

Drużyna w składzie: Inga Zacharska, Dominika Misztal,  Aleksandra Lann Vel Lace,  Katarzyna Horosz, Anna Matyaszek.

III miejsce w Dwuboju Nowoczesnym chłopców - brązowy medal.
Drużyna w składzie: Krzysztof Janas, Michał Bielawski, Karol Lann Vel Lace, Mateusz Siński.


XLI WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w roku 2007/2008

1. I m-ce dziewcząt w pływaniu na - na Ursynowie

2. I m-ce chłopców w pływaniu - na Ursynowie

3. I m-ce dziewcząt w dwuboju nowoczesnym - na Ursynowie

4. I m-ce chłopców  w dwuboju nowoczesnym - na Ursynowie

5. III m-ce dziewcząt w  w dwuboju nowoczesnym w Warszawie i awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży

6. II m-ce chłopców  w dwuboju nowoczesnym w Warszawie i awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży


Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu 2008
 

Medale:

Ilość:

Złoto

3

Srebro

4

Brąz

5

razem

12

 

Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków Gorzów Wielkopolski (25 – 27.I.08).
Rocznik 1994 – trener Michał Rudnik i Dariusz Polkowski

Medaliści:

Misztal Dominika

I m. – 50 m st. motylkowym (29.64)

I m. – 100 m st. motylkowym (1:05.32)

III m. – 200 m st. motylkowym (2:25.86)

III m. – 200 m st. zmiennym (2:28.33)

IV m. – 100 m st. zmiennym (1:09.67)

Siński Mateusz

I m. – 50 m st. dowolnym (25.51)

II m. – 100 m st. dowolnym (55.40)

V m. 50 m st. motylkowym (28.43)

Lann Aleksandra

II m. – 200 m st. motylkowym (2:24.58)

IV m. – 100 m st. motylkowym (1:06.47)

Zacharska Inga

II m.– 200 m st. zmiennym (2:28.12)

V m. – 400 m st. zmiennym (5:17.23)

VI m. – 100 m st. zmiennym (1:09.98)

Tomaszewski Jacek

III m. – 1500 m st. dowolnym (16:55.65)

V m. – 400 m st. dowolnym (4:17.87)

VI m. – 200 m st. dowolnym (2:04.26)

Finaliści: (Finał A - miejsca 4–8), (Finał B - miejsca 9-16)

Kępka Maciek

V m. – 100 m st. zmiennym (1:05.26)

V m. – 400 m st. zmiennym (4:56.97)

VI m. – 200 m st. zmiennym (2:19.91)

VI m. – 50 m st. klasycznym (33.03)

VI m. – 100 m st. klasycznym (1:11.57)

Matryba Paweł

VI m. – 100 m st. zmiennym (1:05.48)

VIII m. – 200 m st. zmiennym (2:21.71)

Matyaszek Anna

VI m. – 200 m st. motylkowym (2:31.37)

Sztafety kobiet

II m. – 4 x 100 m st. zmiennym (4:40.32)

(Zacharska Inga, Fiziar Monika, Misztal Dominika, Lann Aleksandra)

IV m. – 4 x 100 m st. dowolnym (4:15.70)

(Niedbała Magdalena, Matyaszek Anna, Misztal Dominika, Zacharska Inga)

IV m. – 4 x 200 m st. dowolnym (9:16.87)

(Matyaszek Anna, Niedbała Magdalena, Misztal Dominika, Lann Aleksandra) 

Sztafety mężczyzn

III m. – 4 x 100 m st. dowolnym (3:53.02)

(Tomaszewski Jacek, Okrój Jakub, Kępka Maciek, Siński Mateusz)

VI m. – 4 x 100 m st. zmiennym (4:26.83)

(Matryba Paweł, Kępka Maciek, Siński Mateusz, Tomaszewski Jacek)

VI m. – 4 x 200 m st. dowolnym mężczyzn (8:44.19)

(Siński Mateusz, Matryba Paweł, Kępka Maciek, Tomaszewski Jacek)

 

Zimowe Mistrzostwa Polski 15-latków Oświęcim (18 – 20.I.08).
Rocznik 1993 – trener Michał Rudnik i Dariusz Polkowski

Medaliści:

Janas Krzysztof

III m. – 50 m st. dowolnym (24.50)

IV m. – 100 m st. motylkowym (58.60)

VI m. – 100 m st. zmiennym (1:02.59)

Finaliści: (Finał A - miejsca 4–8), (Finał B - miejsca 9-16) 

Opalski Marcin

VIII m. – 100 m st. motylkowym (1:01.11)

XII m. – 200 m st. motylkowym (2:20.53) 

Sztafeta mężczyzn

V m. – 4 x 100 m st. dowolnym (3:48.52)

(Opalski Marcin, Lann Karol, Bielawski Michał, Janas Krzysztof)

X m. – 4 x 100 m st. zmiennym (4:23.82)

(Janas Krzysztof, Lis Tomasz, Opalski Marcin, Bielawski Michał)

XV m. . – 4 x 100 m st. zmiennym (4:38.97)

(Tkaczyk Andrzej, Marecki Grzegorz, Iwański Kamil, Lann Karol)

 

Osiągnięcia UKS REKIN w zawodach pływackich - LATO 07

Letnie Mistrzostwa Polski 13-latków (uczniowie klasy 1A), Oświęcim:

* Mateusz Siński - złoty medalista na dys. 100m stylem dowolnym
* Inga Zacharska - złota medalistka na dys. 400m stylem zmiennym
* Dominika Misztal - złota medalistka na dys. 50m i srebrna na 100m stylem motylkowym
* Drużyna - Dominika Misztal, Monika Fiziar, Inga Zacharska, Aleksandra Lann vel Lace:
- Srebrny medal w sztafecie 4x100m stylem zmiennym kobiet
- Brązowy medal w sztafecie 4x100m stylem dowolnym kobiet
* Drużyna - Siński, Paweł Matryba, Jacek Tomaszewski, Jakub Okrój:
- Srebrny medal w sztafecie 4x100m stylem dowolnym mężczyzn
* Krzysztof Janas - 3 złote medale w startach indywidualnych na dystansach:
- 50 m stylem dowolnym
- 100 m stylem motylkowym
- 50 m stylem motylkowym
Finaliści zawodów:
* Marcin Opalski - V m-ce na 200m stylem motylkowym, VIII m-ce na 100m stylem motylkowym, XII m-ce na 50m stylem motylkowym, XV m-ce na 400m stylem zmiennym, XVI m-ce na 200m stylem zmiennym.


Zawodnicy Rekina na Mistrzostwach Polski Młodzików w Oświęcimiu_VII 2007

Srebrna sztafeta dziewcząt

Srebrna sztafeta chłopców

Trener Młodzików - Dariusz Polkowski

Mistrzostwa Polski w pływaniu juniorów młodszych - Drzonków 2007 MP w pływaniu juniorów młodszych - Drzonów 07 - z trenerem Michałem Rudnikiem i prezesem UKS Rekin Tomaszem Iwańskim Podczas MP w Drzonkowie - na torze Krzysztof Janas

Krzysztof Janas - 3-krotny złoty medalista MP Drzonków 07

szablony