Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Trenerzy: Michał Chydziński, Marcin Pietrych

Siatkarskie Ośrodki Szkolne - informacja

WOM 2018

Skład drużyny: Agata Lesiak 3a, Zosia Pieńkowska 3b, Maja Nowakowska 3b, Zuzia Michalska 2b, Maja Brodowska 2b, Julia Wójciak 2b, Julia Mańkowska 2b, Natalia Gemzała 2b, Julia Dudek 2b, Wiktoria Birkowska 2b, Zuzanna Skirzyńska 2b, Julia Chojecka 2c. Trener Michał Chydziński

WOM 2016 - Siatkówka dziewcząt - VI mce

Klaudia Pawłowska 3b, Klaudia Jankowska 3a, Wiktoria Górecka 3b, Weronika Wygas 3b, Julia Zawadzka 3b, Magda Sypniewska 2b, Ola Sierpień 2b, Oliwia Sobótka 2b, Julia Wesołowska 2b, Iza Tatara 1b, Weronika Marciniak 1b, Karolina Król 1b.

Skład: kapitan Marta Krajewska 2b

Zuzia Wyrzykowska 3b, Klaudia Jankowska 2b, , Monika Więcław 3b, Julia Zawadzka 2b, Magda Wolak 3b, Marta Łodej 3b, Wiktoria Górecka 2b, Klaudia Pawłowska 2b, Weronika Wygas 2b.

7 grudnia w naszej szkole odbył się drugi z trzech rozgrywanych w tym roku kalendarzowym turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach rozgrywek wojewódzkich w kategorii klas 1-ych gimnazjalnych. Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce zaraz za SOS Bielany, a przed SOS Mińsk Mazowiecki. Trener Marcin Pietrych. Drużyna w składzie: 4 Julia Wesołowska 1b, 5 Oliwia Sobótka 1b, 7 Magda Sypniewska 1b, 8 Marzena Sypniewska 1b, 9 Katarzyna Pietrusiak 1b, 12 Karolina Jarosz 1b, 16 Victoria Clementoni 1c.

Siatkarki Gimnazjum 92 z Ursynowa zdobyły wicemistrzostwo województwa mazowieckiego w turnieju "Orlik Volleymania 2012" rozegranym w Legionowie. Organizatorem było Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej - (drużyna awansowała do finału wojewódzkiego po uprzednim wygraniu eliminacji w Warszawie ). W finałowym meczu drużyna uległa miejscowej drużynie LTS Legionovia Legionowo po meczu stojącym na bardzo wysokim poziomie. Trzecie miejsce zajął klub UKS Sparta Grodzisk Maz. W mistrzostwach województwa startowały też drużyny z Pionek, Tłuszcza i Ostrołęki.
Skład drużyny: Marta Krajewska, Marta Łodej, Klaudia Jankowska, Klaudia Pawłowska, Wiktoria Górecka, Monika Więcław oraz Magda Wolak i Julia Kurzela. Trener Michał Chydziński.

XLIV Warszawska Olimpiada Młodzieży - srebrny medal 2011

Kapitan Magda Krawiec
Paulina Jędrysiak, Emilia Flasińska, Magda Piętka, Martyna Malanowska, Ola Bąkowska, Ola Kapera, Klaudia Gryko, Marta Łodej, Zuzanna Wyrzykowska

XLIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - brązowy medal 2010

Drużyna w składzie:

Kapitan Magda Krawiec 2b,
Paulina Jędrysiak 2b, Emilia Flasińska 2b, Magda Piętka 2b, Martyna Malanowska 2b, Ola Bąkowska 2b, Inga Zacharska 3a, Agata Getka 3b, Karolina Bańczak 1d, Klaudia Gryko 1b.

XLII Warszawska Olimpiada Młodzieży - srebrny medal 2009

Drużyna w składzie:

kapitan Ewelina Polak 3e, Emilia Mucha 3e, Agata Getka 2b, Magda Krawiec 1b, Magda Piętka 1b, Paulina Jędrysiak 1b, Emilia Flasińska 1b, Oliwia Rybacka 1b, Martyna Malanowska 1b, Iza Wojciechowska 1b, Ola Bąkowska 1b.
Trener - Michał Chydziński.

X Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - srebrny medal - 2008

Drużyna w składzie: kapitan Ewelina Polak 2e, Emila Mucha 2e, Magda Ziętek 3e, Oliwia Praszek 3e, Eliza Białczak 3e, Paulina Narewska 3a, Anna Lewandowska 3a, Klaudia Ksepka 3a, Agnieszka Tłomak 1b, Agata Getka 1b.
Trener - Michał Chydziński.

XLI Warszawska Olimpiada Młodzieży - złoty medal 2008

Skład drużyny: Polak Ewelina (kapitan), Mucha Emilia, Ziętek Magda, Białczak Eliza, Praszek Oliwia, Narewska Paulina, Wyszkowska Angelika, Pietrzak Klaudia, Lewandowska Anna, Ksepka Klaudia, Tłomak Agnieszka, Getka Agata.

Artykuł w Życiu Warszawy z 10 kwietnia 2008 - link

IX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży - złoty medal - 2007